Öğrenciler hastanede hastalarla kitap okudu


Öğrenciler hastanede hastalarla kitap okudu

31 Mart 2018 Cumartesi 13:10

Samsun'da İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Maarif Hareketi kapsamında İlkadım Arıburnu İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, Gazi Devlet Hastanesi poliklinik girişinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.Öğretmenleriyle polikliniklere gelen ve ellerinde kitaplarla hastaların yanına oturan öğrenciler, yarım saat kitap okudu.

Öğrenciler hastanede hastalarla kitap okudu
 Samsun'da ilkokul öğrencileri, hastanede hastalarla birlikte kitap okudu.

İl Milli Eğitim Müdürlüğünce yürütülen Maarif Hareketi kapsamında İlkadım Arıburnu İlkokulu 4. sınıf öğrencileri, Gazi Devlet Hastanesi poliklinik girişinde kitap okuma etkinliği gerçekleştirdi.

Öğretmenleriyle polikliniklere gelen ve ellerinde kitaplarla hastaların yanına oturan öğrenciler, yarım saat kitap okudu.

Gazi Devlet Hastanesi Başhekimi Emine Sehmen ile okul müdürü Zekeriya Keskin'in de bulunduğu etkinliğe katılan öğrenciler, okuma alışkanlığının kazandırılmasının önemine değinerek, istenildiğinde her yerde kitap okunabileceğini belirtti.

Hastalara da okuması için kitap veren öğrenciler, hastanede bile kitap okunabileceği masajını vermek istediklerini söyledi.

Hastalar da uygulamanın kendilerini mutlu ettiğini, hastanede sıra beklerken kitap okumanın faydalı olduğunu aktardı.

Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x