Üniversite öğrencileri törenle baret giydi


Üniversite öğrencileri törenle baret giydi

12 Ekim 2017 Perşembe 17:37

Bayburt Üniversitesince İnşaat Bölümüne yeni başlayan öğrenciler için baret giyme töreni düzenlendi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonu'ndaki törende Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun (sağda), öğrencilere baretlerini giydirdi.

Üniversite öğrencileri törenle baret giydi
 Bayburt Üniversitesince İnşaat Bölümüne yeni başlayan öğrenciler için baret giyme töreni düzenlendi.
Yeni akademik yılda Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümünü kazanarak kayıt yaptıran 135 öğrenci için gerçekleştirilen programa Rektör Prof. Dr. Selçuk Coşkun, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Süleyman Çiğdem, Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hanefi Bayraktar bazı akademisyenler ile öğrenciler katıldı.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Prof. Dr. Gökhan Budak Konferans Salonu'ndaki törende konuşan Rektör Coşkun, Bayburt Üniversitesi'nin öğrencilerine kendilerine geliştirecek her türlü imkanı sunduğunu söyledi.

Coşkun, yeni eğitim öğretim yılında Bayburt Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Bölümü'ne kayıt yaptırarak eğitim hayatına başlan 135 öğrenciden çok çalışmalarını isteyerek, "Buradaki 4 yıllık eğitim hayatınız sizlere çok şeyler katacak. Sizlerde bu sürede buradaki eğitimlerden en üst seviyede istifade ederek en iyi şekilde kendinizi yetiştirin ve edindiğiniz bilgi birikimiyle alanınızda başarılı işlerle kendinizden söz ettirin." ifadelerini kullandı. 

Konuşmaların ardından, Rektör Coşkun, öğrencilere baretlerini giydirdi.  


AA
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x