Türkiye’nin Harita ve Kadastro Mühendislerini ağırlandı
banner40

banner39

Türkiye’nin Harita ve Kadastro Mühendislerini ağırlandı

29 Mayıs 2024 Çarşamba 15:20

Başkanımız Sayın Hasan Baltacı “Toplumcu Mühendislik Anlayışıyla Bize Değerli Katkılar Sunacaklar”

Türkiye’nin Harita ve Kadastro Mühendislerini ağırlandı
TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası 49. Dönem Danışma Kurulu Toplantısı’nın açılışı Belediyemiz’de gerçekleştirildi.

Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı’yı toplantı öncesinde ziyaret eden TMMOB Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Başkanı Sayın Ali İpek ve Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeleri, Başkanımıza misafirperverliklerinden ötürü teşekkür etti, görevinde başarılar diledi.

Meslektaşlarına nazik ziyaretleri için teşekkür eden Belediye Başkanımız Sayın Hasan Baltacı, Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Genel Merkez 49. Dönem Danışma Kurulu Toplantısı’nda da bir konuşma gerçekleştirdi.

Türkiye’nin dört bir yanından Kastamonu’ya gelen harita ve kadastro mühendislerinin katıldığı 49. Dönem Danışma Kurulu Toplantısı’nda konuşan Başkanımız Sayın Hasan Baltacı, “Yurdumuzun çeşitli illerinden Cumhuriyet şehri Kastamonumuza gelen kıymetli meslektaşlarımı ve değerli akademisyenlerimizi burada görmekten mutluluk duyuyorum. Şehrimizin sorunlarının bilime, akla ve tekniğe dayalı çözümü noktasında Harita ve Kadastro Mühendislerimizin toplumcu mühendislik anlayışıyla bizlere değerli katkılar sunacaklarına inanıyorum.” dedi.

kastamonu.bel.tr
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x