ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTILARI SONA ERDİ
banner40

banner39

ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTILARI SONA ERDİ

09 Şubat 2024 Cuma 15:20

Düzce Belediyesi Şubat ayı meclis ikinci toplantısı Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında gerçekleştirildi. 20 gündem maddesinin görüşülerek karara bağlandığı toplantıda Kahramanmaraş’ta meydana gelen ve 10 ilin etkilendiği depremde hayatlarını kaybedenler de anıldı.

ŞUBAT AYI MECLİS TOPLANTILARI SONA ERDİ
Düzce Belediyesi Şubat ayı meclis ikinci toplantısı gerçekleştirildi. Meclis Başkanvekili Hüdaver Gösterişli başkanlığında yapılan toplantıda komisyonlara havale edilen 20 gündem maddesi karara bağlandı.

Toplantının açılışında, mecliste grubu bulunan partilerin başkanvekilleri Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat depreminin yıldönümü dolayısıyla hayatını kaybeden vatandaşlarımız belediye meclisinde grubu bulunan partilerin başkanvekillerinin konuşmalarıyla anıldı.
 

Bir önceki toplantının tutanak özetinin oybirliği ile kabul edildiği toplantıda daha sonra komisyonlara havale edilen gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi. Kamu ve özel bankalardan kredi kullanılması talebi oy çokluğu ile meclisten geçerken, elektronik haberleşme alt yapısı ve geçiş hakkı ücretleri, fen işleri müdürlüğüne ait vergi, harç ve ücret tarifesine ilavelere dair maddeler oy birliği ile kabul edildi.

Konuralp 440. Bulvarının isminin Prof.Dr. Funda Sivrikaya Şerifoğlu Bulvarı olarak değiştirilmesi talebinin oy çokluğu ile kabul edildiği toplantıda Hukuk ve İmar Komisyonuna havale edilen diğer gündem maddeleri de görüşülerek karara bağlandı.

Toplantı, bir sonraki oturumun 4 Mart 2023 Pazartesi günü saat 18.00’da yapılması kararlaştırılarak sona erdi.

Düzce Belediyesi 
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x