ŞEHRE NEFES ALDIRACAK PROJE YEŞİLLENİYOR
banner40

banner39

ŞEHRE NEFES ALDIRACAK PROJE YEŞİLLENİYOR

08 Şubat 2024 Perşembe 16:25

Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, imza attığı projeler ve gerçekleştirdiği diğer çalışmalarla Giresun’un gelişimine önemli ölçüde katkıda bulunmaya devam ediyor.

ŞEHRE NEFES ALDIRACAK PROJE YEŞİLLENİYOR
Başkan Şenlikoğlu liderliğinde yapılan çalışmalarla, şehir genelinde uygun görülen alanlara yaşam alanları, çocuk oyun parkları ve spor sahaları yapılarak vatandaşlara yeni nefes alma alanları kazandırılıyor.

Şehri geleceğe taşıyacak projelerle geleceğin modern Giresun’unu imar eden Giresun Belediyesi, örnek bir projeyi daha hayata geçiriyor.

Başkan Aytekin Şenlikoğlu’nun vizyon projeleri arasında yer alan Doğu Park ve Galericiler Sitesi projesinin bir parçası olan ve projenin batı yakasını kapsayan yaşam alanı bölümü de hızla ilerliyor.

Sosyal donatıları ve yeşil alanlarıyla vatandaşların uğrak noktaları arasında yer alması beklenen bu alan bölgenin çehresini değiştirecek olup, içeriğinde; kamelya, oturma grupları, gölet, büyük oyun grupları, yürüyüş sahası, bitkilendirme, peyzaj düzenlemeleri ve kafeler yer alıyor.

Giresun’u daha sağlıklı ve daha yeşil bir şehir haline getirmek amacıyla çalışmalara yön veren Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu: “Şehrimize değer katacak kıymetli projeleri birer birer tamamlamak için çalışıyoruz. Bu projelerin tamamlanmasıyla birlikte, Giresun’umuz daha yaşanabilir bir şehir olacak.  Doğu Park Galericiler Sitesi projemizin bir parçası olan bu yeşil alan kısmımızda da çalışmalar hızla ilerliyor. Atıl durumdaki bu alanları yaşam alanı olarak şehrimize kazandırıyoruz. Giresun’umuza ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun” şeklinde konuştu.
Giresun Belediyesi

Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x