“Öğretmenimin Öğretmeni“ Projesi


“Öğretmenimin Öğretmeni“ Projesi

23 Kasım 2013 Cumartesi 09:07

Çarşamba ilçesinde sınıf öğretmenin Dilek Livaneli'nin başlattığı "Öğretmenimin Öğretmeni" projesi kapsamında 11 ilkokul öğrencisi, öğretmenlerinin öğretmeni ile bir araya geldi.

“Öğretmenimin Öğretmeni“ Projesi
Kumköy İlkokulunda müdür yetkili sınıf öğretmenliği yapan Dilek Livaneli, proje kapsamında öğrencileriyle kendi ilkokul öğretmeni Emine Öner'i ziyaret etti.
Livaneli, Bafra Merkez İlkokulunda gerçekleşen ziyarette yaptığı konuşmada, kendisinin ve öğrencilerinin çok güzel izlenimler yaşadığını vurgulayarak, "Öğretmenimle eskilere dair her şeyi öğrencilerimizle paylaştık. Bu vesileyle benim öğrencilerim ile öğretmenimin öğrencileri kaynaşmış oldu. Biz normalde öğretmenlerimizi ziyarete gideriz ama kendi öğrencilerim ile öğretmenimi ziyaret etmek ayrı bir sevinç, mutluluk oldu” dedi.

Emine Öner ise ziyaretin kendisini şaşırttığını ifade ederek, "Öğrencimin, öğrencileri ile beni  ziyaret etmesine çok şaşırdım gerçekten. Öğrencilerimi okutup böyle makam mevkili yerlerde görmek bizleri çok onurlandırıyor" diye konuştu.

AA
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x