Geyikçeli Mahallesi içme suyuna kavuştu
banner40

banner39

Geyikçeli Mahallesi içme suyuna kavuştu

07 Haziran 2024 Cuma 10:33

Ordu’nun 19 ilçesinde yatırımlarına hız kesmeden devam eden Ordu Büyükşehir Belediyesi, Fatsa ilçesi Geyikçeli Mahallesinde başlattığı içme suyu hattı çalışmalarını tamamladı. Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlayan ve kısa süre içinde tamamlanan çalışma ile mahalle sakinlerinin yıllardır beklediği yatırım tamamlanmış oldu.

Geyikçeli Mahallesi içme suyuna kavuştu
Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarı taşıyor. 19 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileme çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi , bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları kazandırıyor.

 

GEYİKÇELİ MAHALLE SAKİNLERİNİN BEKLEDİĞİ ÇALIŞMA TAMAMLANDI

 

Ordu’nun Büyükşehir statüsüne kavuşması sonrası kapanan beldeler arasında yer alan Geyikçeli Mahallesine yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyikçeli Mahallesi Yavuz Selim Sokak ile Karakadıoğlu Mevkiinde içme suyu sorunu çözüme kavuşturuldu. Bu zamana kadar herhangi bir içme suyu altyapısı bulunmayan sokakta çalışma başlatan ekipler toplam 670 metre uzunluğundaki hattı kısa sürede çekerek mahalleyi düzenli içme suyuna kavuşturdu. Yapılan bu çalışma ile bölge halkının yıllardır beklediği çalışma tamamlanmış oldu.

 

60 HANE ÇALIŞMADAN YARARLANACAK

 

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile geçtiğimiz günlerde başlanan içme suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Toplam 60 hanenin kullanacağı çalışma sonrasında evlere su bağlantıları yapılmaya devam ediliyor.

 

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

 

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ederek, “Yıllardır beklediğimiz bir çalışmayı Büyükşehir tamamladı. Kısa süre içinde başlanılan çalışma sonrası ekipler evlerimize su bağlantılarını yapıyor. Bizlerin taleplerini kısa süre içinde çözüme kavuşturduğu için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekiplerine ayrı ayır teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Ordu Büyükşehir Belediyesi
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x