Başkan Köse, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı
banner40

banner39

Başkan Köse, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

16 Haziran 2024 Pazar 10:26

Giresun Belediye Başkanı Fuat Köse, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Başkan Köse, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı

Başkan Köse mesajında şunları kaydetti.

“Kurban Bayramı’nın bereketi ve huzuru yüreklerinizi doldursun. Sevdiklerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içinde nice bayramlara erişmenizi temenni ediyorum.

Kurban Bayramı, Müslümanlar için önemli bir ibadet ve dayanışma vesilesidir. Ülkemizin her köşesinde ve dünyanın dört bir yanında kurbanlar kesilecek, yardımlar dağıtılacak ve ihtiyaç sahiplerinin yüzü güldürülecektir. Bu sebeple, toplumun her kesimine ve özellikle de muhtaç insanlarımıza yardım eli uzatmayı ihmal etmeyelim.

Bu bayram günlerinde birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirelim, yardımlaşmanın ve paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlayalım. İhtiyaç sahibi olanları unutmayalım, komşularımızın, akrabalarımızın ve çevremizdeki herkesin bayramını paylaşalım. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızı pekiştirip, yardımlaşmanın ve paylaşmanın önemini bir kez daha hatırlayalım.

Bu duygu ve düşüncelerle ülkemizin, şehrimizin ve tüm İslam aleminin huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir bayram geçirmesini diler, sevgi ve saygılarımı sunarım.”

 Giresun Belediyesi
Anahtar Kelimeler
banner5

Yorum Gönder

@name x